SİSTEM TEKNOLOJİLERİ

 

Teknoloji, iletişim ve iş uygulamalarını en etkin şekilde yönetmek için tek bir irtibat noktası sağlamaktadır. İşletmelerin çalışma süreçleriyle en iyi şekilde örtüşecek teknolojik altyapı ve bilgi teknolojileri gereksinimlerinin saptanması, beklenti ve gereksinimlere uygun çözümlerin tanımlanması, tanımlanan bu çözümler için donanım ve yazılım bileşenlerinin tedarik edilmesine yardımcı olunarak, uygulama geliştirme ve sistemi devreye alma evrelerinin belirlenmesi ve tüm bu süreçlerin standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 


Windows Server Ailesi

Kurum ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik Windows Server ürün ailesinin uzmanlık alanlarına göre bütçeleme, projelendirme, merkezi yönetimi,  kullanıcı kısıtlamaları, disk kısıtlamaları vs. daha bir çok özelliklerine ayrım yapılarak uygulanması sağlanmaktadır.


Microsoft Exchange

Exchange Server, sunduğu ekonomik ve kullanışlı özellikler sayesinde, yönetiminizi basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda şirket içi ve şirket dışı iletişimlerinizi koruma altına alıp, kullanıcılarınıza daha fazla hareket imkânı da sunar. Böylece ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan Exchange Server, performansınızı artırmanıza ve daha verimli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Birleşik İletişim Çözümü’nün temel taşı olan Exchange, birçok kurumun kullanıcıları arasında zengin ve verimli birlikte çalışma ortamı sağlamak amacıyla tercih ettikleri çözümdür

Kurumunuzun başarısı, sunduğunuz teknoloji çözümleri aracılığıyla kullanıcılarınızı daha verimli çalışma şartları yaratma ve onları daha etkili kılma yeteneğinizle yakından ilişkilidir. Exchange Server, kullanıcılarınızın tüm iletişimlerine (e-posta, sesli mesaj, anlık ileti ve daha fazlası) güvenli şekilde erişmelerini olanaklı kılarak, daha fazla işi sanal olarak web tarayıcısından ya da istedikleri mobil araçlar üzerinden gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Bildiğiniz gibi kullanıcılarınız, iş hayatlarını her gün e-posta servislerinin gelen kutularında yaşamaktadır. Pek çok kuruluş için, Exchange, evrensel bir gelen kutusunun temeli haline gelmiştir.System Center Configuration Manager

SCCM, yönetimi merkezileştiren, organizasyon bazında  önemli konfigürasyon bileşenlerini üzerinde barındıran çok yönlü bir System Center ürünü olarak orta ve büyük çapta şirketler tarafından rabet gören bir ürün durumuna geldi. İşletim sistemi dağıtımı, uygulama dağıtımı, update dağıtımı gibi özelliklerinin yanında organizasyonun envanterinin tutulmasında da oldukça başarılı bir ürün oldu. Client yönetimi, raporlama gibi özellikleriyle de firmaların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.